top of page

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece nakliyat - Küçükçekmece evden eve nakliyat konularında hizmet sunmaya devam ediyoruz. Evden eve taşıma ve nakliyat ihtiyaç dâhilinde önemsenmesi gereken ve profesyonel destek kapsamında alınması gereken bir iştir. Nakliye; profesyonel hizmetler kapsamına bir yerden bir yere güvenli taşıma işlemidir. İstanbul gibi metropollerde özellikle, hizmet almak için ulaşılan firmanın veya kişilerin güvenli olması önemli bir sorunsaldır.  Bu durumda güvenilir bir destek almak için profesyonel firmalara başvurmak gerekmektedir.  Küçükçekmece nakliyat hizmetlerinde sizlere profesyonel destek sunmaktan mutluluk duyarız.

 

Küçükçekmece, İstanbul'da eşya taşımacılığı alanında sıklıkla talep içerisinde olan bölgelerdendir. Bu bölgeye yönelik eşya taşıma hizmetlerimizle ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde giderebiliriz. Taşınma zamanı yaklaştıkça artan kaygınızı minimuma indirerek, tüm işlemleri baştan sona titiz bir şekilde yürütebiliriz. Sizler de bu konuda bizleri tercih edebilir, memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi kolaylıkla alabilirsiniz.Firmamız ile dilediğiniz her zaman iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile her müşterimize öze çözümler sunmaya devam ediyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve çalışmalarımıza katmış olduğumuz özveri sayesinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sizlere bünyemizde sunmaktayız.  Hizmetlerimiz dâhilinde;

 • Küçükçekmece Paketleme hizmeti

 • Küçükçekmece nakliyat hizmeti

 • İstanbul evden eve nakliyat hizmeti

 • İlden ile nakliyat hizmeti

 • Küçükçekmece asansörlü nakliyat

 • Eşya depolama 

 • Şehir içi nakliyat 

 

Hizmetlerini Küçükçekmece nakliyat firması olarak güvence kapsamında sizlere sunmaktayız.

Küçükçekmece Paketleme Hizmeti

Nakliye hizmetlerini sorunsuz gerçekleşmesi için, paketleme işlemlerinin sağlam bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir.  Paketleme esnasında tercih edilen ürünün / koli, bant,  koruma naylonu gibi ürünlerin sağlam olması taşınacak eşyanın hasar almasını önler.  Çizilme, bozulma, kırılma gibi durumların riskleri bu şekilde en aza indirilmektedir.

Küçükçekmece nakliye firması sizlere kaliteli ürünlerle paketleme hizmeti sunarken güvenli taşıma inç gerekli adımları da yerine getirmektedir.

Küçükçekmece nakliyat hizmetimiz ile İstanbul il içerisinde tüm nakliye ihtiyaçlarınızda güvenle başvurabileceğiniz firmamız uzun yıllar içinde edinmiş olduğu tecrübeyi sizlere sunmaktadır.  İlden ile ya da şehir içi nakliye hizmetlerinizi sizlere sunmaktayız. Eşya taşıma esnasında eşyaların güzel bir şekilde paketlenmiş olması bir hayli önemli kriterdir. Bu kritere en iyi şekilde dikkat etmekteyiz.

Firmamızın evden eve nakliye hizmetleri kapsamında, evinizden alıp yeni evini taşınma sürecinin tamamında sizlere destek sunmaktayız.  İhtiyaçlar taşınacak evin oda sayısı eşya durumuna göre belirlenip ihtiyaca anında çözüm üretilmektedir.

Küçükçekmece İlden İle Nakliyat Hizmeti

Küçükçekmece İlden ile nakliyat hizmetleri,  şehirlerarası nakliye olarak da bilinen taşımacılık hizmetleridir.  Küçükçekmece nakliyat,  şehirlerarası nakliye hizmetlerinizde sizlere talep ettiğiniz mesafe arasında destek sunar. Asansörlü nakliye; çok katlı binalarda dar merdiven yapılarında ve kolay taşıma gereken alanlarda kullanılmaktadır. İş gücü tasarrufu sayesinde, hızlı yükleme imkânı sunan sistem talepleriniz doğrultusunda sunulabilmektedir. Bina yapısı,  kapı giriş ve camlar asansörlü taşıma işlemine uygun ise bu imkânın değerlendirilmesinde fayda vardır. Asansörlü taşıma sistemi firmamız tarafından temin edilecek olup binanızın önüne getirilir. Eşyalarınız asansör sayesinde taşınır ve yeni evinize iletilir.

Küçükçekmece Nakliyat Hizmetleri

Küçükçekmece Nakliyat

Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması müşteriler için bir hayli önem arz eder. Firmamız eşya taşıma konusunda bilgili kişiler aracılığıyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece ilçemizde fazla eşyası bulunan kişiler eşya depolama konusunda sıklıkla arayış içerisinde olur. Bu durum karşılığında bizlere ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Asansörlü Nakliyat

Küçükçekmece'de yer alan yüksek katlı binalara, asansörlü nakliyat hizmetlerimiz aracılığıyla daha kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Küçükçekmece Asansörlü Nakliyat

Küçükçekmece Asansör Kiralama

Küçükçekmece asansör kiralama hizmetlerimiz ile, asansör ihtiyacı olan nakliyat firmalarına yönelik olarak da çözüm sunmaktayız. İletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Nakliyat Firması - 0534 883 59 04

Küçükçekmece nakliyat firması olarak çok sayıda hizmeti bir arada sunuyoruz. Ve bu hizmetlerimizden bir tanesi de eşya depolamadır. Eşya depolama, taşıma süresinin belli olmadığı durumlarda, eşyanın bekletilmesi durumlarında tercih edilmektedir.  Özellikle tayin süreçlerinde belli olmayan zaman dilimlerinde acil taşınma gerektiren durumlarda tercih edilebilmektedir.  Eşyalarınızın güvenle taşınabilmesini Küçükçekmece nakliyat firmasının güvenli eşya depolama sistemlerinizden yararlanabilirsiniz.  Depolarımız güvenle nemden ve rutubetten uzak olarak hazırlanır ve mülkünüze zarar gelmesi engellenir. Depolama öncesi talebinize bağlı olarak sunulan profesyonel paketleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece eşyalarınız hem doğru paketlenmiş hem de güvenle depolanmış olur.

Küçükçekmece Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetlerinizde kısa mesafe dahi olsa her zaman sizlere özenli hizmet sunan Küçükçekmece Nakliyat sayesinde,  sorunsuz taşıma hizmeti almanız mümkündür.

Hizmet almadan önce müşterilerin sık sorduğu sorulara da cevap vermek isteriz.  Bir firma ile çalışmak, size güvence elde etmek açısından bir firma tercih etmeniz en sağlıklı seçim olacaktır.  Sözleşme dâhilinde teslim ettiğiniz tüm eşyanın zaptı tutularak eksiksiz olarak iletimi sağlanmaktadır.  Böylece riske,  girmeden güvenle taşıma işlemleriniz yaptırabilirsiniz.

 

Evden eve nakliye hizmetinin kapsamında sunulan hizmetler şu şekildedir.

 • De montaj işlemleri ve paketleme hizmetleri

 • Eşyaların güvenle araca yüklenmesi

 • Yeni adrese teslimat yapılması

 • Eşyaların yeni eve aktarılması

 • Montaj işlemleri

 • Eşyaların yerlerine yerleştirilmesi hizmetlerini evden eve nakliye kapsamında temin edebilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Taşıma Yasak Mıdır?

Şehirlerarası eşya taşıma işlemleri için getirilen herhangi bir yasak yoktur. İşlemleriniz için Küçükçekmece Nakliyat firmamızdan destek alabilirsiniz.

Derin Dondurucu Doluyken Taşınabilir Mi?

Evden eve nakliye işlemlerinde,  derin dondurucularınız boşaltmanıza gerek yoktur.  Kısa mesafede taşınan eşyalar içerisinde çözülme bozulma riski meydana gelmeyeceğinden boşaltmak ile uğraşmadan dondurulmuş gıdalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Ev Taşıma İzni Yasal Mıdır?

Ev taşıma izni iş hukukunda yasal olarak tanımlanmış bir izin değildir. 4857 sayılı iş kanununun 55 maddesine bağlı olarak ücretli ya da ücretsiz bir şekilde taşıma izni talebinde bulunmanız mümkün kılınmıştır. Bu iznin çıkıp çıkmayacağı işveren ile çalışan arasındaki hukuka bağlı kılınır.

Memurların Ev Taşıma İzni Kaç Gündür?

Memurlara verilen ev taşıma izni 5 gün ile sınırlandırılmıştır.

Nakliyat İçin Oda Sayısı Neden Önemlidir?

Küçükçekmece Nakliyat olarak evinizin oda sayışını size sorarken burada edinmeye çalıştığımız bilgi,  aslında taşınacak olan eşyanın kaplayacağı alanı belirlemektir. Böylece gönderilecek aracın boyutu belirlenebilmektedir.

Evinizin metrekaresi de sorulacak sorular arasında olacaktır. Bu sorulara doğru cevap vermeniz sizin için en iyi hizmetin sunulmasını sağlar.

Lojistik ile Nakliye Arasında Fark Var Mıdır?

Lojistik; insan kaynakları iletişim taşıma gibi hizmetlerin istenilen zaman diliminde temin edilmesini kapsayan bir alandır.  İçerinde taşıma hizmeti olması bizleri bu konuda sorulara sürükler ancak lojistik kapsamı ile nakliye kapsamı birbirinden oldukça farklıdır. Pazarlama işlerinde bir bütün olarak değerlendirilen lojistik firmaları başarıya ulaştırırken nakliye; bir yerden bir yere güvenli mal veya eşya aktarımın kapsamaktadır.

Nakliye Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Nakliye ücretleri taşınacak eşyanın hacmine ve gidilecek mesafenin uzunluğuna göre belirlenmektedir.  Çalışacak işçi sayısı gibi etkenler de bu hesaba dâhil edilmektedir.  Ortalama hesap bilgisi baştan belirlenerek taşıma işleminde sonradan sürpriz bir fiyatla karşılaşmazsınız.

Gps Takibi Nasıl Yapılır?

Küçükçekmece nakliyat olarak sunduğumuz bir diğer hizmet kapsamında Gps hizmeti bulunmaktadır.  Firmamız bünyesinde bulunan her araçta bulunan sistem sayesinde eşyalarınızın nerede olduğunu görme ve takip etme şansına sahip olursunuz. Bu imkân yalnızca kurumsal firmaların sunduğu işlemlerden biridir.

Küçükçekmece Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

En çok sorulan sorulardan bir tanesi de Küçükçekmece nakliyat fiyatlarının ne kadar olduğu sorusudur. Firmamız fiyat teklifi sunarken elbette bütçenizi düşünmektedir. Eşya taşıma fiyatları taşınacak eşyaların büyüklüğüne ve gidilecek mesafenin uzunluğuna bağlı olarak değişebilir. Evden eve nakliye hizmetinde ek ücrete tabi hizmetler; eşyaları toparlama, yerleştirme,  ayrıca talep edilen farklı duraklar eşya depolama ücretleridir.  Bütün ücretleri firmamız ile anlaşma yaparken net bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Bu sebepten dolayı ilgili detayları aktarabilmek ve Küçükçekmece nakliyat fiyatları konusunda bilgi alabilmek adına iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

bottom of page