top of page

Eyüp Nakliyat

Eyüp nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilmek adına hoş geldiniz. Evlerini taşıyacak kişilerin en çok sorduğu soruların başında yer alan evden eve nakliyat planlaması nasıl yapılır? İçin verilecek oldukça kolay cevaplar vardır. Fakat bu cevabı bilmeyenler için aksaklıklar yaşanabilmesi de olasıdır. Yapacağınız taşınma planlamasının başında uygun bir takvim oluşturmak gelecektir. Taşınma için kendinizce bir gün belirlemiş bütün programlarınızı buna göre oluşturmuş fakat nakliye firması ile bu günü kesinleştirmemiş iseniz bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden tarihi nakliye firmasına da bildirerek sözleşmeniz doğru olacaktır.

 

Bir başka konu ise evinizin eşya durumunu, bulunduğu katı nakliye firmasına doğru ve eksiksiz şekilde bildirmeniz olacaktır. Bu sayede evinizde bulunan oda sayısını, evinizin bulunduğu sokağa araç girebilme durumunu, asansör bulunup bulunmadığını, özel taşıma gerektiren eşyaların bulunup bulunmadığını öğrenen nakliye şirketi bununla ilgili tedbirlerini alacaktır. Eyüp nakliyat ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçerek güvenli ve uygun fiyatlı nakliye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın taşınması esnasında olası herhangi bir hasara maruz kalmaması için doğru şekilde paketleme yapmanız gerekir. İsterseniz eşyalarınızı kendiniz kutu, koli gibi malzemeler kullanarak paketleyebilir isterseniz de nakliye firmalarının belli ücret karşılığında ek hizmet olarak sunduğu paketleme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bunun dışında ufak tefek eşyalarınızı kendiniz paketledikten sonra beyaz eşyalarınız ve daha fazla özen gerektiren eşyalarınızın paketlenmesi aşamasında nakliye firmasının desteğine başvurabilirsiniz. Eşyalarınızı kolileme işleminin ardından kolilerin üzerine yapıştıracağınız küçük not kağıtlarına eşyanın hassaslık oranını ve evin hangi odasına ait olduğunu not alarak eşya yerleştirme aşamasında kolaylık yaratabilirsiniz.

Eyüp nakliyat

Eyüp Nakliyat

Nakliyat üzerinde durulması gereken önemli bir konudur. Eyüp şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat konularında sizler için en iyi hizmeti, profesyonel bir şekilde sunmaya hazırız.

Eyüp Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda hizmet alabileceğiniz güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? Eyüp'de eşya depolama konusunda dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat, özel bir araç aracılığıyla yüksek katlı binalara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek adına tarafımızdan güvenle sunulmaktadır.

Eyüp Asansör Kiralama

Bir nakliyat firmanız var ancak asansörünüz mü yok? Eşyaları daha güvenli bir şekilde taşıyabilmek için Eyüp nakliyat asansörünü kuruluşumuz güvencesiyle kiralayabilirsiniz.

Eyüp asansör kiralama

Eyüp Asansörlü Nakliyat

Eyüp asansörlü nakliyat hizmetlerimizden dilediğiniz her zaman yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile eşyalarınız, yüksek katlardan zemine özenli bir şekilde taşınacaktır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için doğru şekilde paketlenmesinden yeni evinize teslimine kadar profesyonel hizmet alarak gönlünüz rahat şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eşya taşıma garantili, uygun fiyat güvenceli ve tecrübeli ekipmanlarla çalışmanın ayrıcalığını yaşayarak en ufak sorun yaşamadan bizlere ulaşarak Eyüp nakliyat işlemlerinizde destek alabilirsiniz. Evden eve taşımacılık konusunda sahip olduğumuz deneyim ve profesyonel ekip, ekipman sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla ihtiyacınız olan her türlü taşınma işlemlerinde yanınızdayız.

İletişim

bottom of page