top of page

Başakşehir Nakliyat

Başakşehir nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilmek adına hoş geldiniz. İstenilen eşyaları istenilen adresten teslim alarak, istenilen adrese teslim etmek adına hizmet sunan bir firmayız... Eşyaların zarar görmemesi için uzman kişilerle birlikte sökülüp sağlam şekilde paketleyerek yeni evinizde eşyaları yerleştirerek kullanıma hazır hale getiriyoruz. Tüm işlemleri sürecin başından sonuna kadar titiz bir şekilde yürütüyoruz.

 

Taşınacak eşyaların hazırlanışı, kurulumu, paketlenip araçla kamyona indirilmesi gibi birçok aşamadan oluşmaktadır. Bu sebeple taşıyacağınız firmanın kullandığı çelik kasalı kamyonetinin olması, güvenilir bir sistemle kurulmuş deneyimli elemanların olduğu bir kadrosunun olması önemlidir. Eşyaların zarar görmemesi ve herhangi bir sorunla karşılaşmamak adına tanınmış Başakşehir nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası eşya taşıma hizmetlerini bir arada yürütüyoruz. Taşınma işlemleri genellikle ev sahipleri ya da kirada oturan kişiler tarafından stres içeren bir süreçtir. Bizler bu süreci sizlerden teslim alarak, rahat etmenizi, gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızın istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlıyoruz. Güvenirliğin son derece önemli bir unsur olduğu sektörümüzde, tüm işlemleri ilk günkü meslek aşkımızla, sizleri mağdur etmeden yapıyoruz.

 

Evden eve nakliyat yaparken yapılması gereken öncelikle paketlemedir. Eşyaların ebatlarına uygun bir şekilde paketleyerek taşınmaya hazır hale getirilmesi gerekir. Her eşya kendine göre paketlenmeli. Sıra taşıma işine geldiğinde ise dikkatli taşınacak eşyaların ekip görevlilerine bildirmeleri eşyaların zarar görmemesi açısından mühimdir. Bazı nakliye firmaları sözleşme yapmamakta ya da görevini yerine getirmemektedir. Eşyaların zarar görmesi durumunda zararı üzerine almayıp müşteriden talep etmektedir. Bu sebeple mutlaka anlaşma yapın. Zaten çalıştığınız firma sizden sözleşme istiyorsa bilin ki o firma güvenilirdir. Güvenilir firmalar ise kaliteli iş yapar. 

Yerleştirme ve montaj işlemine sıra geldiğinde ise açılan paketlerin sağlam olup olmadığından emin olup bu durumu firma yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Tecrübeli bir firma zaten eşyaları paketledikleri düzenle odalara yerleştirip montaj işlemini gerektiği gibi yerine getirecektir.  

Başakşehir Asansörlü Nakliyat

Güvenli bir şekilde eşyaları yüksek katlardaysa asansörle de indirmek Başakşehir nakliyat firmamız sayesinde mümkün. Asansörün arka tarafında bulunan mekanizma yardımıyla eşyaları yukarıdan alarak aşağı zemine kadar indiren bu sistemle taşınmak daha kolay hale geliyor. Ağır yükteki eşyaları kolayca taşıyabilmek adına bu araçların altında bir demir sayesinde eşyalar düzeneklerin içine yerleştirilip aşağı indirilmektedir. İndirilen eşyalar yine kasaların olduğu bölmelere aktarılır. Bu sayede işlemler standart taşımacılığa oranla daha hızlı tamamlanır.

Bu makinelerin tekerlekli olup düzeneğe giriyor olması taşınma işlemini kolaylaştırarak taşınma süresini kısaltmaktadır. Tekerleksiz kullanılan araçlar bu işi zorlaştırmaktadır. Bu işlem için tekerlekli asansörle çalışılması daha iyidir. Hem zamandan tasarruf ederek hem de taşınması zor olan eşyaların taşınmasını mümkün hale getirmektedir. Ayrıca taşınabilecek durumda olan eşyalar da yine asansörle taşınabilmektedir. Asansör motorlu bir araç olduğundan binanızın yanına gelebilir ve yüklemeyi işlemini gerçekleştirebilir. Son olarak; Eşyaların yerleştirilmeden önce kontrollerin yapıldığından emin olmalısınız. Başakşehir asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sizleri memnun etmeye dayalıdır.

Asansörle Nakliyatın Amacı

Asansörle nakliyat yapmanın amacı taşınması mümkün olmayan durumlarda eşyaları taşınabilecek hale getirerek taşınma işini kolaylaştırmaktadır. Her tip eşya için kullanılabilir. İnsan gücünün yeterli olduğu durumlarda bu tip asansörleri kullanmak gereksizdir. Yüksek katlı binalar için ideal bir çözüm olan asansörlü nakliyat sistemi taşınma işlemini hem güvenli, hem de zahmetsiz hale getirmektedir.

Eşya depolamada kolilere konulan eşyalar kullanımlarına göre türüne ve ağırlığına göre sınıflandırılır. Eşyaların hasar görmemesi için özenle paketlenip sarılarak istiflenmesi gerekmektedir. Depolarda kullanılmayan eşyalar saklanması için belirli bir ücret karşılığında bekletilir. Sözleşme gereğince 24 saat kamera ve güvenlik sistemiyle izlenmektedir. Eşyaların özelliklerinin bozulmaması için gereken zamanlarda rutubet ve nemden korumak adına bakımları yapılır.

Her şekilde böcek veya bakteriden korumak amacıyla eşyalar ilaçlanır hangi eşyaların depolanabileceği konusunda müşteri ve uzman arasında konuşularak bilgi verilir. Yaşanacak olumsuz durumlara karşın eşyalar sigortalanır. Hangi eşyaların ne şartlarda depolanacağını öğrenmek için bizleri arayın. Mobilyalar, makineler, elbiseler her şey depolanabilmektedir. Bu noktada güvenilir çalışma arkadaşları tercih edilir. Sürekli denetim yapılarak uygun kişilerle çalışmak önemlidir. Çalışılan iş arkadaşlarının sicili temiz olmalı, işinin gereğini yapmalı, değişken davranışları, ruhsal sıkıntıları olmamalı işini iyi yaptığından emin olunmalı. Çünkü müşterilerimize söz verdiğimiz gibi eşyaları daima emniyette ve temiz olmalıdır.

Başakşehir Nakliyat firmamız için müşterilerin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bu sebeple depolardaki eşyaların sağlam olması, hijyen kurallarına uygun, bakımlarının yapılması gerekmektedir. Müşterilerimizle irtibata geçip görüşlerine önem vermek beklentilerine cevap vermek bizim görevimiz. Müşterilerimiz bizim için daima önemlidir. Eşyalarınız bizimle emin ellerde. Görüşleriniz bizim için değerli bu sebeple bizimle görüş ve düşüncelerinizi paylaşın. Depolama hizmetinden ülkenin her yerinde faydalanabilmek mümkündür.

Başakşehir nakliyat firması

Başakşehir Nakliyat

Başakşehir nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimizi baştan sona titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşya taşıma konusunda hizmet alabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir eşya depolama

Başakşehir Eşya Depolama

Günümüzde çok sayıda kişi eşya depolama konusunda hizmet almak isteyebiliyor. Firmamız, bu konuya uygun alanlarda eşyalarınızı en iyi şekilde depolayabilir.

Başakşehir Asansörlü Nakliyat

Üst katlardan, zemine eşyaların çok daha kolay bir şekilde indirilebilmesi için asansörlü nakliyat hizmetlerinin önemi oldukça büyüktür.

Başakşehir Asansör Kiralama

Başakşehir asansör kiralama firması olarak asansör kiralama konusunda en iyi şekilde, uygun fiyatlar karşılığında hizmet sunuyoruz.

Başakşehir asansör kiralama

Başakşehir Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat yapmak için öncelikle bir firma ile anlaşma yapmalısınız. Bunun için deneyimli firmalar ile çalışmak önemlidir. Firmamız bu noktada devreye girmektedir. Nakliyat Budur olarak, mesafe - süre hesaplamalarını en iyi şekilde yaparak sizlere uygun fiyat teklifi sunabiliriz. Taşımacılık hizmetlerini baştan sona titiz bir şekilde yürütebiliriz. Şayet amacınız doğru bir ekip aracılığıyla hizmet almaksa, nakliyatbudur.com tam size göre!

Şehirlerarası nakliyatta başınıza gelebilecek en kötü senaryo eşyaların kırıp kaybolması olacaktır. Başakşehir şehirler arası nakliyat firması olarak sırasıyla boyutuna ve işlevine göre ayırarak, paketleyip kutulara yerleştirir. Hizmet almak istediğiniz firmadan eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi konusunda bilgi almanızı öneririz. Herhangi bir eşyanın kaybolmaması için bir liste yapın bu sizin için kolaylık sağlar.  Kendi özel eşyalarınızı paketledikten sonra geri kalan eşyaları ekiplere bırakabilirsiniz.

Sözleşme firmaların yaptığı bir prosedür olsa da aslında müşterinin haklarının korunmasına yönelik atılan bir imzadır. Taşınma tarihi ve teslim tarihini belirtmeyi unutmayın ki şehirlerarası nakliyat hizmeti veren firmalar çok yoğun çalıştıkları için size geri dönemeyebilirler. Eşyalarınızı nakliye firmalarının paketlemek isterse onlara uyun çünkü sizin paketlemenizi kabul etmedikleri gibi eşyaların zarar görmesi durumunda bu mesuliyeti kabul etmeyeceklerdir. Bu sebeple anlaşma gereğince sizin yaptığınız paketlemenin geçerliliği olmayacaktır.

Kurumsal şirketlerle çalışmanın en önemli özelliği eşyaların özenle taşındığında emin olmanızdır.  Kurumsal olmayan şirketlerle çalışmanız problemlere yol açabilir. Tecrübeli bir ekip eşyaları belirli bir sıraya göre sıralayacak, özenle paketleyecektir. Başakşehir nakliyat hizmetleri sunan firmamızdan daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

Başakşehir Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Ürün veya hizmet alırken öncelikle fiyatına bakılır. Karar buna göre verilir. Hizmet almanın, ürün almaktan farkı genel olarak şudur. Bir dükkana girdiğinizde bir ürünü elinizle inceleyerek, onun sizin için faydalı olup olmayacağına karar verebilirsiniz. Fakat hizmet almak daha farklıdır. Çoğu kişi hizmet alırken sadece fiyat odaklı düşünmektedir. Bu da güvensiz firmalarla anlaşma sağlanmasına sebebiyet verebilir. Aman ne olacak ya, demeyin! Bazı güvensiz firmalar müşterilerinin eşyalarını özensiz taşıyarak kırabilmekte, ekonomik açıdan zarar verebilmektedir.

Başakşehir nakliyat fiyatlarını belirlerken mesafeye, eşyaların azlığına - çokluğuna dikkat ediyoruz. Bu sebepten dolayı fiyat bilgisi alabilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat ve profesyonel hizmet konularında sizlere gereken desteği en iyi şekilde sağlayabiliriz. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim - whatsapp numarası alt kısımda yer almaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

İletişim

bottom of page