top of page

Bakırköy Nakliyat

Bakırköy nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilmek adına hoş geldiniz. Taşınmak insan hayatındaki en önemli anlardan birisidir. İnsan yaşadığı yeri değiştirirken, farkında olmadan yaşam biçimine de şekil vermiş olur. İnsanların yaşam biçimini belirleyen diğer bir unsurda ev eşyalarıdır. Her birey kendi eşyalarına değer verir ve elbette taşınma esnasında herhangi bir zarar görmemesini sağlamak odaklı planlar yapar. İşte bu noktada firmamız Bakırköy Nakliyat hizmeti ile sizlere aradığınız tüm imkanları, profesyonel platformda sunmaktadır. Evden eve eşya taşıma sektöründe yıllanmış tecrübemiz ve bilgi birikimimizle sizler için en kapsamlı taşınma planlarını yaparak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bakırköy nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firması olarak mevcut faaliyetlerimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz. Özellikle memur ve çalışan kişiler için taşınma oldukça yorucu ve stresli bir iş haline gelmektedir. Bunun başlıca nedeni ise taşınmayı planlamak için ya yeterli izin süresine sahip olamamaları ya da işlerine ara vermelerinin mümkün olmamasıdır. Bu durumda çoğu kişi işten arta kalan zamanlarında taşınmak için toparlanma ve paketleme işlerini halletmeye çalışırlar. Ancak profesyonel bir destek almadan tüm taşınma sürecini planlamak ve paketleme işlemlerini halletmek gerçekten içinden çıkılamaz bir durumun ortaya çıkmasına neden olur. Hele de daha önce taşınmamış kişiler için taşınma tam bir işkence halini almaktadır.

Tam bu noktada Bakırköy profesyonel nakliyat firması arayışına girebilirsiniz. Evden eve eşya nakliyesi oldukça kapsamlı ve planlı yürütülmesi gereken bir iştir. Bakırköy evden eve nakliye hizmetimiz ile firmamız hem İstanbul içinde hem de İstanbul dışına taşınacak müşterilerimiz için şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmeti sunmaktadır. Asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde yeni adresinizde kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınızı güvenli bir şekilde aktarıyoruz.

Profesyonel taşımacılık ilkesini benimseyen firmamız, müşteri mağduriyetinin önüne geçmek için sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık yapmaktadır. Bu sayede sizden bağımsız olarak gerçekleşen, eşya hasarı gibi durumlarda kaybınızı kuruşu kuruşuna temin edebilirsiniz. Düzeninizi bozmaktan ve daha da önemlisi yeniden bir düzeni kısa sürede kuramama tedirginliğine kapılmadan, Bakırköy ve tüm İstanbul genelinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz.

Neden Bakırköy Nakliyat Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Peki, bunca nakliye firması arasından neden bizi tercih etmelisiniz. İlk olarak nakliyat firmalarından bahsedecek olursak; çoğu taşınma öncesi verdikleri yazılı olmayan anlaşmalar yüzünden müşterilerinin çeşitli sıkıntılar yaşamasına neden olmaktadır. Bir nakliye firmasının en önemli hususları arasında mutlaka sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık yapması vardır. Bu yüzden nakliye firmalarını aratırken, göz önünde bulundurmanız gereken öncelikli konular bunlardır.

Neden bizi tercih etmelisiniz konusuna gelince; firmamız yıllardır evden eve eşya taşıma sektöründe hizmet sunmaktadır. Profesyonel iş ahlakımız ve yıllardır yaptığımız çalışmalar sonucunda edindiğimiz pratik bilgiler ile geçmişten günümüze, müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tuttuk. Bu sayede küçük, büyük yürüttüğümüz tüm çalışmalarda, uzman ekip desteği ile başarıya ulaştık.

Bakırköy evden eve eşya taşıma hizmetimize değer katan, uzman ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz nakliyat süreçlerinde müşterilerimizin taşınma sürecini en hızlı ve güvenilir şekilde tamamlamak için itina ile çalışmalarımızı sürdürdük. Günümüzde de aynı çalışma prensibi ve iş anlayışıyla sizlere aynı kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sizde firmamız ile çalışarak, taşınma sürecinizi kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Peki, firmamız evden eve nakliyat hizmetini nasıl ve ne şekilde gerçekleştiriyor? İşte merak edenler için evden eve nakliyat sürecimiz.

Bakırköy Nakliye Aşamaları

Peki Bakırköy nakliye aşamaları nelerdir?:

  • İlk olarak taşınılacak eşyalar firma yetkilimiz tarafından incelenmekte ve eşyalar için yeterli boyuttaki araç belirlenmektedir.

  • Bu işlem sırasında müşterilerimiz, kullanılan paketleme ve ambalajlama malzemeleri ve diğer hususlar hakkında bilgilendirilir.

  • Taşınmanın yapılacağı gün uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız, itina ile paketlenmektedir.

  • Kırılacak eşyalarınız, havalı naylon ile özel olarak, hasar görmeyecekleri şekilde paketlenir.

  • Mobilya ya da dolap gibi demontajı yapılacak eşyalarınız, alanında uzman ekibimiz tarafından uygun şekilde yapılır ve ambalajlanır.

  • Eşyalar paketlenirken, tekrar yerleştirme sırasında kolaylık oluşturması bakımından, kutular üzerine numaralandırma yapılır.

  • Paketleme işleminin bitmesinin ardından tüm eşyalarınız, ağırlıklarına ve hassasiyetlerine göre araç içerisine yerleştirilir. Araç içinde gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra nakliye işlemi için yola çıkılır.

  • Yeni adreste asansörlü taşıma mekanizması kullanılarak, eşyalarınız personelimiz tarafından güvenli bir şekilde yerleştirilir.

  • Demonte olan eşyaların montesi yapılarak kısa sürede taşınma işleminiz en güvenli şekilde gerçekleştirilir.

Bakırköy nakliyat evden eve nakliyat

Bakırköy Nakliyat

Dilediğiniz her zaman, Bakırköy şehir içi nakliyat ya da Bakırköy şehirler arası nakliyat konularında kurulumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy'de güvenle depolanmasını istediğiniz fazla eşyalarınız mı var? Ev eşyası, antika eşya depolama gibi tüm konularda iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Asansörlü Nakliyat

Bakırköy asansör kiralama hizmetlerimiz ile, Bakırköy'de yüksek katlı binalara daha kolay bir şekilde ulaşıyor, eşyalarınızı özenle dilediğiniz yere taşıyoruz.

Bakırköy Asansör Kiralama

Bakırköy'de farklı nakliyat firmalarına özel asansör kiralama hizmeti de sunarak, firmaların mevcut işleyişlerini kolaylaştırıyoruz. Bu konuda iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy asansör kiralama

Bakırköy Eşya Ambalajlama ve Paketleme

Bakırköy eşya paketlemeli nakliyat hizmetimizden istediğiniz kapsamda yararlanabilirsiniz. Çoğu kişi taşınma firmaları ile anlaşma yaparken, paketleme işlemini kendileri gerçekleştirmek istediklerini bildirirler. Ancak sizin günlerinizi alacak ve yorgunluk yaşamanıza neden olacak paketleme ve ambalajlama işlemi çalışanlarımız tarafından kısa sürede ve güvenli şekilde gerçekleştirilir. Bu kapsamda sizde paketleme hizmetimizden yararlanarak, yeni bir eve taşınma heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz. Ayrıca Bakırköy eşya depolama hizmetimiz ile taşınmasını istemediğiniz eşyalarınızın güvenli şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz bireysel ve firmalar için de özel olarak verilmektedir.

Profesyonel ve sistemli çalışma anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Uzman bir ekip ile profesyonel standartta bir nakliye hizmetinden yaralanmak için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz planlı hizmet anlayışıyla esas amacımız müşterilerimizin memnuniyetini daim kılmaktır. Yeni adresiniz neresi olursa olsun eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden, Bakırköy asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde nakliye işlemini daha kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Eşya depolama dışında ayrıca firmalar içinde asansör kiralama hizmeti sunmaktayız. Sizde taşınırken, kurumsal nakliye firmasının ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak için firmamıza başvurabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için kuruluşumuz bünyesinde çalışan tüm personelimizle birlikte iletişim anından nakliye işleminin tamamlanmasına kadar planlı bir çalışma yürütmekteyiz. Yeni evinizde en iyi başlangıcı yapmanız için tüm çalışanlarımızla kalitemize ve tecrübemize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Bakırköy nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilmek için dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

bottom of page