top of page

Avcılar Nakliyat

Avcılar nakliyat hizmetlerimizden güvenle yararlanabilmek adına hoş geldiniz. Nakliyat bir yerden başka bir yere güvenle eşya aktarımı yapma hizmetini kapsayan hizmetlere nakliye denilmektedir.  Taşımacılık birden fazla kolda değerlendirilir lojistikte bu kapsamlar arasında değerlendirilir ancak minvalleri birbirinden farklıdır. Nakliye evden eve, şehirden şehre taşıma işlemini kapsarken lojistik bir pazarlama destek unsuru olarak tercih edilmektedir. Avcılar Nakliyat sizlere en kaliteli taşıma işlemlerini sunarken garantörlüğünü de üstlendiği eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıtabilirsiniz.

Avcılar'da her an nakliyat ihtiyaçları olabilmektedir. Oluşabilecek bu ihtiyaçlara doğru bir şekilde müdahalede bulunmak son derece önemlidir. Pratik nakliyat çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı her an gidermeye hazırız. Avcılar nakliyat konusunda hizmet alabilmek için bizleri arayabilirsiniz. Ya da alt kısımda yer alan numaramıza Whatsapp üzerinden mesaj da atabilirsiniz. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayabiliriz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat konusunda titizlik son derece önemli bir faktör. Doğru bir nakliyat firması seçimi son derece önemlidir. Doğru nakliye firmasını bulmak, günümüzde koca bir kuyuda iğneyle inci aramaya benzemektedir. Yüzlerce firma yüzlerce şahıs bu işi doğru yaptığını iddia etse de sizin için en iyi hizmeti bulmak ise aynı doğrultuda ilerlememektedir. Burada garanti vermek firmanın güvenilirliğini ispat eder. Avcılar Nakliyat olarak sizlere taşıma garantisi ve güvencesi sunarak bu konuda müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Hizmetler kapsamında oldukça fazla çalışma yaparak tüm ihtiyaçlarınız cevap vermek bizim için bir görevdir. Görevimizi layıkıyla yerine getirmek için de elimizden geleni her zaman yaparak en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.

Doğru nakliye firması ile iletişime geçmek için sitemiz üzerinden iletişim adreslerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz ve güvenceli nakliye hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızın sizler için son derece önemli olduğunu biliyoruz. Ve bu nedenden dolayı eşyalarınızı taşıma sırasında dikkati elden bırakmıyoruz. Acil ya da ileri tarihli tüm talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Avcılar Nakliyat Konusunda Profesyonel Hizmet

 Profesyonellik nakliyat sektöründe son derece önemlidir. Avcılar nakliyat konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Taşımacılık sektöründe sizleri en iyi hizmeti sunan firmamızın hizmetleri kapsamında evden eve nakliye,  şehirlerarası nakliye,  paketleme,  eşya depolama, asansörlü taşıma hizmetleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan hizmeti almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yetkili çalışma arkadaşımız size ulaşarak ihtiyacınız hizmetin bilgisini kapsamlı bir şekilde sizlere sunacaktır.

Nakliye sektörü çok kapsamlı olarak değerlendirildiğinde ancak gerçek anlamını anlamış oluruz.  Sektörün içerisindeki her dal da birbirinden farklı hizmetlere cevap vermektedir. Örneğin parsiyel taşımacılık; parça taşıma anlamına gelmektedir. Tüm olmayan ürünlerin taşınması işlemine verilen parsiyel taşımacılık işlemi nakliye ve lojistik firmaları tarafından sunulabilmektedir. Parsiyel taşımacılıkta avantaj olarak değerlendirilen bir durum vardır. Aynı güzergâh üzerinde gerçekleştirilen taşıma için ortaklaşa taşıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Örneğin; sizin taşınması gereken eşyanız sadece bir koltuk takımı,  bir başka müşterinin ise beyaz eşya taşıma talebi bulunuyor. Taşınacak güzergâhlar da aynı olduğunda sizlere bu noktada bir ortak taşıma teklifi sunulabilmektedir. Tüm taşıma işleminin ücretini ödemek yerine yarı yarıya ödeme sağlayarak,  maddi külfeti azaltma imkânı da böylece sizlere sunulabilmektedir.

Nakliyat Budur Olarak Neler Yapıyoruz?

Evden eve nakliyat bir evden başka bir eve taşınmanız için gerekli hizmetleri sizlere sunmakla yükümlüdür. Hizmetler size paket formunda ya da tek tek sunulabilir. Nakliyat hizmetlerinde güvenilirlik, bir hayli önemli bir kriterdir. Avcılar nakliyat şirketi olarak eşya taşıma, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası nakliyat gibi tüm hizmetleri bir arada sunabiliyoruz. Ve ayrıca bunun yanı sıra, asansör kiralama, asansörlü nakliyat gibi tüm konularda da en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Paket dâhilinde yapılan sözleşmelerde isteklerinizi doğru belirtmek sizin yararınıza olacaktır.  Paketleme hizmeti dâhil nakliye aldığınızda sizin paketleme yapmanıza gerek yoktur bu durumda siz ayrıca paketleme yaparsanız da, bu garanti kapsamında değerlendirilmez. Garanti kapsamında eşyalarınız paketlemeniz ile taşınmaz.  Bu yüzden sözleşmenize riayet etmeniz büyük önem taşımaktadır.

Avcılar Nakliyat

Avcılar Nakliyat

Avcılar nakliyat hizmetleri sunan firmamız, en iyi şekilde sizleri memnun etmeyi hedefliyor. Eşyalarınız istediğiniz adrese güvenle teslim edilmektedir.

Avcılar eşya depolama

Avcılar Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinden de firmamız güvencesi ile kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Avcılar eşya depolama firması olarak hizmetinizdeyiz.

Avcılar Asansörlü Nakliyat

Avcılar asansörlü nakliyat alanında var olan isteklere de firmamız en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Yüksek katlı binalar için taşıma hizmeti sunmaktayız.

Avcılar asansörlü nakliyat

Avcılar Asansör Kiralama

Asansör kiralama konusunda çözüm arayan firmalara yönelik olarak da hizmet sunabiliriz. Beylikdüzü asansör kiralama konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar asansör kiralama

Eşyalarınızın Güvenliği Bizim İçin Önemlidir

Evden eve nakliyat hizmetinde eğer kısa mesafe taşıma işlemi yapılacak ise ürünleri paketlerken çok fazla işe gerek olmayacaktır.  Uzun mesela de paketleme sağlam yapılmalıdır ki, ürünlere bir zeval gelmeden ulaşması gereken yere ulaşabilsin. Bu sayede asla sorun yaşamayın.

Evden eve nakliye hizmetleri kapsamında verilen genel hizmetleri şu şekilde sıralayalım;

  • Paketleme 

  • Depolama 

  • Evden eve alıp nakliye etme 

  • Yerleştirme 

  • Asansörlü taşıma hizmeti.

Taleplerinize bağlı olarak aldığınız hizmetin kapsamını belirleme hakkına Avcılar Nakliyat hizmetinde sizlere sunulmaktadır.

Eşya Paketlemede Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya paketleme, nakliyat sektöründe dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında yer almakta. Nakliye hizmeti almaya karar verdiğinizde Avcılar Nakliyat garantisi ile alacağınız hizmetler kapsamında paketleme hizmetini detaylarını sizlerle paylaşmak isteriz. Eşyalar ne kadar iyi paketlenirse taşıma aşamasında bir o kadar az sorun ile karşı karşıya kalınmaktadır. Firmamız bu sebepten dolayı paketleme konusuna bir hayli dikkat eder. Büyük ve küçük değeri belirli bir seviyenin üzerinde olan eşyalar özenle paketlenmektedir.

Mutfak Eşyası Paketleme

Taşınırken eşyaların nasıl toplandığını anlatalım. Paketleme işlemlerinde kabarcık sargı ambalaj kâğıtları kullanılır.  Mutfak eşyalarını paketlerken, boncuk sargı ile ürünlerin tek tek sarılması kırılmayı önlemek için tercih edilmektedir. Araya konulan katlı kartonlar ile eşya yükünün kırılmaya neden olması engellenir. Böylece mutfak paketlemesi ile eşyalarınız kırılmadan yeni evinize aktarılabilmektedir.

Paketleme hizmetleri kapsamında sunulan tüm ambalaj ürünleri sizin için sıfır olarak getirilir. Daha önce kullanılmış ürünler ile paketleme işlemi asla yapılmaz.  Avcılar Nakliye hizmet kapsamına ve kalitesine her daim özen göstermektedir.

Taşınma İşlemleri Nasıl Yapılmalıdır?

Taşınma bir bütün olarak değerlendirilmelidir,  Avcılar Nakliye olarak eşyalarınız taşımak için geldiğimizde paketleme işinden başlayarak,  tüm evreleri tamamlamaktayız.  Özenle paketleme yapıldıktan sonra,  eşyalarınız asansör ile kolaylıkla taşınmaktadır.  Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde hızlı aktarım sağlanır.  Yükleme hiyerarşisi ile önce büyük hacme sahip eşyalar indirilir ve yüklenir. Böylece küçük eşyaların hasar alması önlenir. Araç içine yerleştirme yapılırken ürünlerin hasar görmemesi için her ürün arasına koruyucu ambalaj eklenmektedir. Taşınmanın gerçekleştirildiği,  eve varıldığında eşyalar yine hiyerarşik düzen ile indirilir ve hasarın önüne böylece geçilir.

Avcılar Nakliye Hizmetinde Güvence Nedir?

Elbette en önemli noktanın burası olduğunu düşünüyoruz.  Peki Avcılar nakliye konusunda Güvence nedir? Biz taşıma işlemi yaptırırken nasıl güvence alacağız?

Bu soruları da şöyle cevaplandıralım:

  • Avcılar Nakliyat vasıtası ile aldığınız nakliye hizmetleri sözleşme kapsamında gerçekleştirilir. Taşıma işleminin yapıldığı her araçta Gps sistemi de ayrıca bulunmaktadır eşyalarınız yüklendikten sonra sizlere Gps ile izleme imkânı da sunulmaktadır.  Uzun mesafe taşımalarda şoför ile iletişime geçmeniz için gerekli iletişim bilgileri de tarafınıza iletilmektedir. 

  • Tüm taşıma işlemleri garantörlüğümüz altında olmaktadır ancak güveninizin zedelenmemesi için de gerekli tüm unsurları yerine getirmekte mükellef olduğumuzu fiilen bilir ve kabul ederiz.  Bu yüzden tüm işlemlerimizi şeffaflık politikası kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

  • Avcılar Nakliyat kapsamında; eşya depolama, paketleme, evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye hizmetlerini alabilirsiniz.  Güvenli hizmet temin etmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  • Sizlere en iyi nakliye hizmetini sunmak bizler için bir onurdur. Hemen Avcılar nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilmek için, alt kısımda bulunan iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avcılar Asansörlü Nakliyat

Avcılar nakliyat firması olarak, Avcılar asansörlü nakliyat konusunda üst düzey başarıya sahip olduğumuzu söyleyebiliriz.  Asansörlü nakliyatın önemi günümüzde oldukça büyüktür. Çünkü yaşanılan alanların büyük çoğunluğu, yüksek katlı binalardan oluşmaktadır. Özellikle de 3. kattan sonra, asansörlü nakliyat hizmeti olmadan eşyaların taşınması çok zor olabilmektedir. Bu noktada devreye girerek yüksek katlara ulaşabilen aracımızla taşımacılık hizmetleri verebiliyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü nakliyat hizmeti artık nakliye hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler için olmazsa olmazlar arasında. Bu hizmet, eşya taşınma konusunda pratikliği ve hızı bir arada sunuyor. Örneğin ilkel bir taşıma yöntemiyle taşınma 3-4 saat sürebilirken, asansörlü nakliyat aracılığıyla 1-2 saat gibi kısa süreler içerisinde eşyalar alınabiliyor. İstenilen adrese götürülmek üzere yola çıkartılabiliyor.

Avcılar Nakliyat Fiyatları

Avcılar nakliyat fiyatları ne kadar? Talepte bulunmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi de Avcılar nakliyat fiyatlarının ne kadar olduğudur. Bu fiyatları belirleyen farklı çok sayıda kriterin olduğunu sizlere söyleyebiliriz. En önemlisi de mesafe... Eşyaların alınacağı yer ile, eşyaların teslim edileceği yer arasındaki mesafe kısa olursa eğer fiyat daha düşük olmakta. Eğer uzun olursa fiyat biraz daha yüksek olabilmekte. Bu nedenden dolayı bizlere ulaşarak bu tür bilgileri iletmeniz yeterli olacaktır. 

Taşınma fiyatlarını belirlerken sizleri yormamaya özen gösteriyoruz. Bütçenize uygun seçeneklerle profesyonel taşıma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yüzeysel olarak buradan fiyat belirtemiyoruz. İsterseniz daha kapsamlı görüşebilmemiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Alt kısımda telefon numaramız bulunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda whatsapp veya sesli iletişimle bizlere ulaşmanız, fiyat teklifi almanız mümkün.

İletişim

bottom of page