top of page

Beylikdüzü Nakliyat 

Beylikdüzü nakliyat hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmek adına doğru yere hoş geldiniz. Bilindiği üzere nakliyati üzerinde son derece durulması gereken, tecrübe gereken bir sektördür. Uzun yıllardır hizmet sunduğumuz bu sektörde, kuruluşumuz ile iletişime geçerek Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetleri almak istediklerini belirten çok sayıda müşterimizi en iyi şekilde memnun etmeyi başardık. Bu başarının arkasında aslında çok sayıda farklı unsur bulunmakta, bu unsurlardan bir tanesi de işimizi severek yapıyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.

 

Eşya taşıma işlemleri dışarıdan bakıldığın basit bir iş gibi görünse de, aslında son derece üzerinde durulması gereken bir konudur. Firmamız, eşyalarınızın sizin birikiminiz, alın teriniz olduğunu bilir. Bu sebepten dolayı gelişi güzel bir taşımadan ziyade, tamamen profesyonel taşımacılık ilkesi benimsenmektedir. Firmamız, Beylikdüzü nakliyat konusunda en uygun fiyatlar karşılığında sunulabilecek en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindedir.

Beylikdüzü Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Hayatımızın pek çok anında değişiklikler yaparız.  Bu kimi zaman evlerimizin dekorasyonları olurken kimi zamanda evlerimizin ta kendisi olmaktadır.  Öyle ki, daha iyi bir yerleşim için değiştirdiğimiz mahalleler,  eğitim hayatı için gittiğimiz şehirler derken birçoğumuzun hayatı taşınma serüveni ile devam eder. Özellikle devlet memurları atanma işlemlerinden, en çok da taşınma problemi yüzünden dert yanarlar. Haksız da sayılmazlar, bir düzeni bozmak, yeniden yerleşmek başlı başına bir problem oluşturmaktadır. 

Eşyaları toparlamak, taşınma işlemi için uygun firmayı bulmak, taşındıktan sonra yerleşmek hepsi bir kargaşa oluşturmaktadır. Durum böyle olduğunda da kişiler, işlerini kolaylaştıracak yolları ararlar. Eşyaları toparlamak ya da yeni eve yerleşmek işin daha kolay aynı zamanda da keyifli sayabileceğimiz yanlarıdır. Fakat taşınmanın en büyük problemi eşyaları güvenle taşımak istediğiniz nakliyat aşamasıdır. Beylikdüzü evden eve nakliyat konusunda gerekli tüm kriterlere taşıma işleminin en başından, en son aşamasına kadar en iyi şekilde dikkat etmekteyiz.

Çünkü taşınmanın toparlanma ve yerleşme aşamalarında birebir kendiniz ilgilenebilmektesiniz.  Fakat nakliyat işlemleri sizin ilgilenmenizin kısıtlandığı alan olmaktadır.  Bu yüzden nakliyat işleminde kendinize ve eşyalarınıza en uygun firmayı bulmanız gerekmektedir. Peki, Beylikdüzü nakliyat işlemlerinde nelere dikkat etmeliyiz?

Beylikdüzü Nakliye Konusunda Dikkate Edilmesi Gerekenler

 1. Öncelikle taşınacak eşyalarınız için araştırdığınız firmalarda tam anlamıyla geniş kapasiteli araçların mevcut olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir.

 2. Eşyalarınızı taşımak için anlaştığınız firmada eşyalarınız için lazım olan paketleme malzemelerinin ve taşımak için gerekli elemanların yeterliliğine dikkat etmelisiniz.

 3. Temin edilen araçların ölçüleri eşyalarınız için yeterli olsa da eşyaların araçlara konulmadan önce gerekli kontrolden veya muayeneden geçtiğinden emin olmalısınız.

 4. Eşyalarınızın gerekli güvenli önlemlerden geçerek istediğiniz yere ulaşılması için tel seferde nakliyatın yapılması gerekmektedir.  Bu nedenle anlaştığınız firmanın bir başka firma ile ortak nakliyat yapmadığından emin olunuz.  Bu unsur hem eşyalarınızın güvenli taşınmasını sağlayacak hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

 5. Eşyalarınızın paketlenme aşamalarına gelmeden önce gerekli korumalara sahip olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Çünkü eşyalarınızın taşınacağı kolinin içerisindeki eşyalar için gerekli donanımlara sahip olması lazımdır.

 6. Eğer eşyalarınız siz kolilere yerleştirip taşınması için hazır konuma getirmişseniz, bu defa eşyalarınıza doğru taşıma işleminin uygulanması için taşıma elemanlarına dikkat etmelisiniz.

 7. Eşyalarınızı taşımak kadar montaj işleminin uygulanması da önemlidir.  Öyle ki, eşyalarınız taşıma aracına konulmadan önce tek tek sökülerek paketlenir daha sonra taşıma aracına yerleştirilir ve son olarak taşındığı yerde önceki haline dönüştürme yani montajlama işlemi yapılır. Bu hususta da en önemlisi tüm bu işleri yapması için işini bilen, alanında bilgili kişilerin bulunmasıdır. Bunun için de taşınma işleminiz için araştırdığınız firmaların kimlerle çalıştığını veya ekiplerindeki bireylerin niteliklerini öğrenmeniz gerekmektedir.

 8. Bazı nakliye firmaları taşınma işleminde aksaklıklar meydana getirebilmektedir. Bunun sonucunda da ortaya çıkan maliyeti müşterilerinden talep etmektedirler. Bundan hareketle, nakliyat firmalarının sorumluluklarına ve kendi üzerinize düşen sorumluluklara hakim olasınız. Öyle ki gerektiğinde hakkınızı savunabilirsiniz.

 9. Taşınmak için tercih ettiğiniz  firma ile gideceği güzergah konusunda iyi anlaşmalısınız. Pek çok taşıma firması yolculuk yapacağı adresleri bilmediği için ek gelirleri müşterilerinden almaktadır. Şehir içi taşınma için pek sorun gibi görünmese de Şehirlerarası taşınma işlemlerinde köprü ve geçişler için ekstra ücretler talep edilir. Ayrıca yapacağı taşıma için yolu bilmeyen firmalar sizlere zaman kaybı da yaşatacaktır. Bu yüzden nakliye anlaşmalarında bu hususlara dikkat ediniz.

 10. Nakliye işlemleri için yaptığınız anlaşmalarda dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise zamanında teslimdir. Anlaşmaya imza atmadan önce yapılacak taşıma için belirlenen zaman aralığına bakmak ve sonrasında bu süreyi takip etmek gerekmektedir.

 11. Taşınma işleminde en çok dikkat edilmesi gereken eşyalar elektronik ve beyaz eşyalardır. Özellikle evlerde küçük eşyaların sizler de paketleme işlemini yapabilirsiniz. Fakat beyaz eşyalar ve elektronik eşyalar için profesyonel ekibe ve paketleme aşamalarına, elemanlarına ihtiyacınız olacaktır. Nakliye firmasını seçerken de sizlere bunları temin edebilecek firmayı bulmalısınız.

 12. Kimi zaman erişimin çok kolay olduğu evlere taşınabilirsiniz fakat kimi zamanda ulaşımın zor olduğu evleri tercih etmiş olabilirsiniz. Bu evler bazen çok yüksek katlı  bazen de asansörsüz, dar koridorlu apartmanlarda olabilirler. Bu yüzden taşıma firmanızın asansörlü araçlarının olmasına özen gösteriniz. Hem eşya güvenliğini hem de zaman tasarrufunu sağlayan bir başka durumdur.

 

Tüm bu unsurlara dikkat ettiğiniz de eşyalarınızı güvenle ve en kısa sürede taşıyabilecek niteliğe sahip olan firmamız ile, istediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Nakliyat Firması

Beylikdüzü Nakliyat

İstediğiniz her zaman, Beylikdüzü şehir içi nakliyat veya Beylikdüzü şehirler arası nakliyat konularında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Güvenle hizmet alabilirsiniz.

Beylikdüzü Eşya Depolama

Beylikdüzü Eşya Depolama

Fazla ev eşyası, antika eşyası veya diğer eşyaları olan ve bu eşyaların güvenilir alanda depolanmasını isteyen firmalar ve bireyler de bizlerle iletişime geçebilir.

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile taşınma işlemleri daha kısa süre içerisinde, daha pratik bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Modern teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Beylikdüzü Asansör Kiralama

Asansör kiralama konusunda çözüm arayan firmalara yönelik olarak da hizmet sunabiliriz. Beylikdüzü asansör kiralama konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Asansör Kiralama

Beylikdüzü Nakliyat İletişim

Beylikdüzü nakliyat iletişim konusunda, firmamızın iletişim bilgilerini tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın güvenliği için taşıma firmalarının eşyalarınıza ekspertiz yaptığından emin olmalısınız. Çünkü günlük hayatta kullanılan eşyalar her geçen gün değişiklik gösterebilmektedir. Bunda hızlı gelişen teknolojinin payı da oldukça fazladır. Her türlü ev eşyasının ve elektronik eşyaların zamanla değeri ve niteliği değişmektedir. Bu yüzden eşyalarınızın ekspertiz edilmesi ve taşınma işleminde sigortalanması sizlere kaliteli bir taşımacılık yaşatacaktır.  İdeal firmaların kullandığı ev eşya sigortası bunun için vardır. Taşınmadan önce yaşanabilecek tüm tehlikeleri belirleyerek, gerekli tedbirleri alırlar. Aynı zamanda eşyalarınızın durumları da önceden belirlenmiş olur ve sonrasında firmanın yanı sıra sizlerin de kontrollerini gerçekleştirmiş olur.

Bu unsurları ve taşımacılığın detaylarını incelerken, ülke nüfusunun da yoğun olduğu ve taşımacılığın en yoğun yapıldığı İstanbul’da sizlere sunabileceğiniz bir firma mevcuttur. İstanbul Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hem sizin hem de evinizin güvenliğini sağlamakla beraber gerekli ideal taşımacılığı da yapmaktadır. Özellikle araçlarında bulunan asansörün yardımıyla ulaşımın zor olduğu evlere dâhi kolaylıkla taşımacılık yapabilmektedirler.

 

İstanbulluların çokça tercih ettiği İstanbul Beylikdüzü Nakliyat sadece İstanbul içinde değil şehirlerarası taşıma işlemlerinde de oldukça başarı gösterebilmiş bulunuyor. Alanlarında bilgili kişilerle çalışmaları sayesinde eşyalarınızın çok kolay montajlama işlemi yapılır aynı zamanda da usta şoförleri ile kolaylıkla adreslere ulaşım sağlanır. Eşyalarınızın güvenliği ve ideal taşınma işlemleriniz için İstanbul Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyat firması olarak hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Ayrıca Avcılar nakliyat gibi farklı ilçelere yönelik hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

İletişim

bottom of page