top of page

Güngören Nakliyat

Güngören nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilmek için hoş geldiniz. Taşınmak külfet olmaktan çıksın kolaylıkla halledilsin istediğinizde sizlere profesyonel destek sunmaktan gurur duyan Güngören Nakliyat firmamız ile tanışmaya hazır mısınız? Sizlere güvenilir, sorunsuz ve hızlı nakliye hizmeti sunan firmamız aracılığı ile sizlere en iyisini sunmaktayız.

 

Nakliye sadece bir yerden bir yere aktarım hizmeti değildir. Nakliye aynı zamanda sizlerin güvendiği bir firma olmak adına profesyonel çalışmadan ödün vermemektir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde, sizlerin en iyi hizmeti alması da mümkün kılınmaktadır. Firmamız eşya taşıma konusuna son derece hakimdir. İşini severek yapan ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Güngören Evden Eve Nakliyat

Nakliyat son derece üzerinde durulması, özen gösterilmesi gereken bir konudur. Her işin erbabı olmak,  o işle meşgul olmakla esas bulunmaktadır. Güngören evden eve nakliyat firma olarak,  sizlere uzun yıllarımızı verdiğimiz nakliye sektöründe ihtiyacınız olan hizmetin en iyisini sunmaktayız.  Hizmetlerimiz kapsamında İstanbul içerisinde bulunan tüm ilçelere nakliye ve evden eve taşıma hizmeti,  paketleme ve depolama hizmeti,  şehirlerarası nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Hizmetlerin detaylarını ve kapsamlarını da açıklamak gerekirse şu şekilde bir yol izleyebiliriz.

Güngören'de çok sayıda nakliyat firması olabildiği için hizmet almak isteyen kişiler gerçekten de kararsız kalabiliyor. Firmamız uzun yıllardır hizmet sunuyor. İşimizi severek, uzun yıllardır yaptığımız bu yolda çok sayıda müşterimizi en iyi şekilde memnun etmeyi başardık. Şayet sizler de eşyalarınızın titiz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, eşya taşıma hizmetlerimizden faydalanabilmek için dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Eşya Paketlemeli Nakliyat

Güngören eşya paketlemeli nakliyat hizmetlerimizden yararlanabilmek adına hoş geldiniz. Eşya paketleme; eşyanın hasar görmeden muhafazası ve taşınması için gerçekleştirilen uzmanlık isteyen bir iştir. Paketleme işinin de nakliye sektörü içerinde bir uzmanlık alanı bulunmaktadır.  Paketlemeyi doğru yapmak, eşyanın hasara uğramasını engellediği gibi deformasyona uğramasının da önüne geçmektedir. Bu yüzden boncuklu ambalaj kâğıtları, kalın ambalaj kâğıtları,  strafor köpükler, kalın fitilli kartonlar kullanılmaktadır. Kullanılan koli bandından tercih edilen kartonun cinsine kadar kaliteden ödün vermeyen Güngören Nakliyat paketleme hizmetini kendi garantörlüğünü de sunarak sizlere ulaştırmaktadır. Paketleme hizmetinin incelikleri;

Mutfak eşyalarını paketlenmesinde seramik eşyanın yoğunluğu nedeniyle,  cam porselen ve seramik ürünlerin kırılmaması için köpük ile desteklenen paketleme işlemi yapılır. Metal ürünlerin çizilmemesi için özel kutulara ve ambalajlara sarım işlemi yapılır.  Böylece mutfak eşyalarınızın hiçbiri zarar görmeden taşınabilir.

Beyaz eşyanın paketlenmesi boncuk ambalaj naylonu ile yapılmaktadır.  Bu paketleme işlemi sayesinde taşınma esnasında beyaz eşyanın çizilmesi önlenmektedir.

Mobilyaların paketlenmesinde kullanılan örtülerin üzerine bir de ambalaj paketleme işlemi yapılarak paketlemişe işlemi sağlamlaştırılır. Güngören Nakliyat ince detaylara özen göstererek paketleme işlemleri sayesinde sorunsuz taşıma adımlarını yerine getirmektedir.

Güngören Eşya Depolama

 

Bizler Güngören nakliyat hizmetimizin yanı sıra, Güngören eşya depolama konusunda da hizmet vermekteyiz. Taşınmak bilindiği gibi zahmetli bir süreçtir.  Eşyaların bazı zamanlarda aktarım yapılacağı yerin net olmaması gibi durumlar söz konusu olur. Bu durumlarda eşyaların konuşabileceği güvenli depolara ihtiyaç duyulur.  İşte sizlere burada Güngören Nakliyat olarak,  güvenilir eşya depolama hizmetini sunmaktayız. Sadece eşya depolama değil birçok konuda ihtiyacınız olan depo hizmeti sizlere tarafımızdan temin edilmektedir.

 

Depolama hizmetinin kapsamında,  sözleşme esaslarına göre belirleme yapılır.  Depolama sürecinin süresi taraflar arasında belirlenir eğer ayrıca paketleme hizmeti de talep edilirse müşteriye bu hizmet de profesyonel olarak sunulmaktadır. Paketleme hizmeti dâhilinde alınan depolama hizmetinde eşyaların garanti kapsamı uzamakta ve güvence oranı da artmaktadır.

Güngören nakliyat hizmetleri

Güngören Nakliyat

Güngören'de güvenle hizmet alabileceğiniz bir nakliyat firması arıyorsanız, tüm özellikleri en iyi şekilde taşıdığımıza emin olabilir, güvenle hizmet alabilirsiniz.

Güngören eşya depolama

Güngören Eşya Depolama

Güngören'de fazla eşyası olan ve eşyalarının depolanmasını isteyen kişilere yönelik olarak en iyi şekilde çözümler sunuyoruz. İletişime geçebilirsiniz.

Güngören Asansörlü Nakliyat

Güngören asansörlü nakliyat firması olarak, hizmet sunduğumuz alanlardan bir tanesi de asansörlü nakliyat hizmetidir.

Güngören asansörlü nakliyat

Güngören Asansör Kiralama

Nakliyat firmalarına veya özel isteklere en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Asansör kiralama taleplerinizi dilediğiniz her zaman bizlere iletebilirsiniz.

Güngören Asansör Kiralama

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören evden eve nakliyat firması olarak çok yönlü hizmet sunuyoruz. Evden eve nakliye hizmeti eşyaların bir yerden alınıp, başka bir yere güvenle taşınması işlemini kapsar.  Özellikle evden eve denmesinin sebebi evden teslim alınan eşyanın bir diğer eve tam olarak yerleştirilmesi ile gerçekleştirilir. Bu yüzden evden eve nakliye hizmetinde paketleme,  yerleştirme yükleme ve yeni yere aktarım hizmetleri toplu olarak sunulmaktadır. Evden eve nakliye hizmeti kapsamında tüm hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesi Güngören Nakliyat firmamız tarafından sunulmaktadır.

Aktarım ve taşınma hayatlarımızın bir parçası olmaya ne zaman başladı merak ederiz bu çok köklü tarihi olan hizmet insanın var oluşundan bu yana devam etmektedir.  İnsanlar konup göçmeye ve yeni yerleşim yerleri bulmaya tarih boyunca devam etmişlerdir.  İlkel zamanlarda hayvanlarla sağlanan taşımacılık hizmeti yerleşik yaşama geçildiğinde yüklü eşya elde edilmesi ve düzenli yaşam ile birlikte arabalara devredilmiştir.

 

Arabalar ile taşınan insanlık geliştikçe,  yaşam şartları da değişmiştir. Çoğalan mülk ve ilgi duyulan alanların değişmesi ile modernleşen dünyada taşınma işlemleri için de,  bu işlemi profesyonel olarak sunacak insanların hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. Taşınmak için kullanılan araçların buna uygun olarak tasarlanması, eşyanın hasara uğramaması için zaman içinde he r detay düşünülerek nakliye araçlarının tasarımına eklenmiştir.  Bunun için taşınacak her ürün için, farklı konsepte koruma önlemleri alınmaktadır.

 

Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye hizmeti almak isteyen bireylerin aklına takılan belli başlı sorular bulunmaktadır.  Bu soruları hakkıyla cevaplamak uzmanlığını nakliye sektöründe tamamlayana ve uzmanlık kapsamında hizmet vermeye devam eden Güngören Nakliyat firması için bir gurur kaynağı olmaktadır.

Genel geçer olarak aklınıza gelen soruların cevapları sizlere şöyle sunmak isteriz:

Neden Bir Nakliye Firması İle Çalışmalısınız?

Nakliye firması sizlere garantörlük sunmaktadır.  Bu garantörlük eşyaların hasarsız taşınması ve sizleri bu külfetten kurtarmak üzerine tasarlanmıştır. Gerçekleştirilen sözleşmeler sayesinde tüm haklarınız nakliye hizmeti aldığınız firma tarafından korunmakla yükümlüdür.

Garanti Kapsamında Olan Hizmetler Nelerdir?

  • Eşyalarınız güvenle taşınması

  • Hasarsız iletim

  • Kolay taşıma garanti kapsamındadır. 

Paket Hizmet Almak Zorunda Mıyım?

Firmadan firmaya farklılık gösteren bu durumda anlaşmalarınıza bağlı olarak şartları değiştirebilirsiniz.

Ev Taşıma Yasağı Var Mı?

Özellikle içinde bulunduğumuz şu süreçlerde insanlar ev taşıma yasağı var mıdır sorusunu da cevabını merak etmektedirler.  Yasal olarak tanımlanmış bir ev taşıma yasağı yoktur.  Evinizi herhangi bir engel ile karşılaşmadan taşıyabilirsiniz.

Ev Taşıma İzni Nedir?

Yasal olarak kanunda ev taşıma iznine dair bir yasa bulunmamaktadır. Ancak iş kanunu maddeleri gereğince ev taşımak için izin isteyen işçiye işverenin ev taşıma izne vermesi mümkündür.  Bu işçi ve işveren arası anlaşmaya bağlıdır.

Memura taşınma izni ne kadar verilir sorusuna ise şu şekilde cevap verebiliriz? Memurlara zorunlu tayin gereği yol harcırahı ve taşınma izni verilmektedir.  Kanunla belirtilen yasal ev taşıma izni süresi 5 gün ile sınırlandırılmıştır.  Harcırah bedelini kuruma göre araştırıp öğrenmenizde fayda vardır.

Güngören Nakliye Hizmeti Sadece Karayolu İle Mi Verilir?

Hayır.  Nakliye hizmetinin tüm ulaşım araçları ile verilmesi mümkündür.  Bu ulaşım araçları hava yolu,  kara yolu, deniz yolu ve demir yolu olarak belirlenmiştir.  Ancak ülke sınırları içerisinde ve evden eve nakliye hizmetleri kapsamında çoğunlukla mesafeniz azlığından ötürü kara yolu nakliye hizmetleri tercih edilmektedir. Ancak firmamız sadece kara yolu ile hizmet sunmaktadır. Nakliyat alanına uygun araçlarımız ile eşya taşıma hizmetlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hem araç şoförlerimiz hem de araçlarımıza eşya yükleyen personellerimiz son derece tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Eşyalarım Kaybolursa Ne Olur?

Eşyalarınızın başına taşınma esnasında bir zarar gelmesi Güngören Nakliyat şirketi tarafından önlenir. Ancak olası her soruna karşı önlem olarak garantinizi firmamız size sunmaktadır.  Eşyalara gelen firma taraflı bir hasar veya ortada maddi bir kayba yol açan kusur bulunduğunda zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Eşyalarım sigortalanır mı? Sorusuna şu şekilde bir cevap verebiliriz. Haklarınızın korunması için eşyalarınızın sigortalanması gerekmektedir. Sigorta kapsamında tüm taşınma süresi geçerli kabul edilir. Kırık olarak teslim alınan eşya, sigorta kapsamında değiştirilmek zorunda ya da karşılanmak zorunda değildir. Eşyanın teslim alınan hali ile teslim edilen hali arasında eğer bir fark olursa sigorta kapsamı uygulanır.

Neden Güngören Nakliyat Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Güngören Nakliyat firmamız ile sizlere tecrübe ve profesyonel desteği bir arada sunmaktayız güvenle taşıma işlemleri için bizleri tercih etmek sorunsuz bir hizmet almanız için gereken ilk adımdır. Firmamız, nakliyat konusunda ihtiyacınız olan her şeyi sizlere en iyi şekilde sunar. Eşyalarınız güvenle istediğiniz adresten teslim alınır. Ve istediğiniz adrese teslim edilir. Bu doğrultuda Güngören'de bulunan adresinizden eşyalarınızı istediğiniz zaman teslim alabilir, istediğiniz adrese teslim edebiliriz.

İletişim

bottom of page